Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti aláírnátok egy olyan...

Ti aláírnátok egy olyan papírt hogy nem vagytok diszesek hogyha csak ezen múlna az egyetemi felvételi óvodapedagógus szakra?

Figyelt kérdés

#Diszeseket #egytemre
2014. máj. 18. 14:29
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

20: felvi.hu.

Kizáró ok.

2014. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
8%

21: De az életben nem papírok szerint mennek a dolgok.:) Sokat számít a személyes kontaktus.

Egy nyomtatvány nem alkalmas az árnyalt kifejtésre, amit itt elmondott nekünk.

2014. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

[link]


de ha fel van mentve matekból, akkor az látszik a bizonyítványában, tehát nem tudja eltitkolni. Ha beadja a hamis nyilatkozatot, kiderül és kizárják a felvételi eljárásból.

2014. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
22%

23: Most ne tégy úgy, mintha azt mondtam volna, hogy nyilatkozzon hamisan, pont az ellenkezőjét mondtam. Kérdezze meg a tanulmányin, hogy az a szintű disz, a i neki van, kizáró ok-e náluk.

Én végigjárnék ebben a cipőben minden óvodapedagógusi képzést, és feltenném nekik ezt a kérdést. Ahol van fogadókészség evvel együtt is rám, oda mennék.

2014. máj. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
illetve ha néha egy-két betűt felcserél, az diszlexia, nem diszkalkulia. A számolási zavarnak pedig elég súlyosnak kell lennie, ha felmentést kapott miatta, mert tapasztalat, hogy nem szívesen osztogatják.
2014. máj. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
te jó isten, nem szintfüggő, a disz kizáró ok, pont. Minden óvodapedagógus-képzést indító intézményben, ez az előírás. Mivel pl a matekérettségi hiányát indokolnia kell, nem hagyhatja csak úgy üresen azt a sort, máris kiderül...
2014. máj. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

jó, én meg bekopogok minden orvosira, hogy jónapot, nekem földrajzból van emelt érettségim, nem biológiából, azért jöhetek?

Előírások vannak arra vonatkozóan, hogy melyik szakra való bekerülésnek mik a feltételei. Ide ez a feltétel. Elhiszem, hogy fáj, nekem is fájna, de nem véletlen előírás.

2014. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Én is elhiszem csak én erre készülök évek óta, még országos tanulmányi versenyt is nyertem amivel annyi pontom lesz hogy lazán felvennének
2014. máj. 18. 16:24
 29/34 anonim ***** válasza:
70%
De tudnál az ovisoknak matematika (vagy nem tudom, hogy hívják azt az óvodában) foglalkozásokat tartani? A diszkalkuliásoknak komoly problémájuk van a sorrendiséggel, becslésekkel, alapvető számolással.
2014. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Egyébként óvodaped. szakon is van matek. A megértéséhez kb. érettségi szintű matektudásra szükség van.

Tényleg sajnálom a helyzeted. De, ha nincs matematikából érettségid, nem tudod eltitkolni a diszkalkuliát. Az alkalmasságin valóban ki kell tölteni egy nyilatkozatot, ami nagyjából arról szól, hogy nincs olyan eltitkolt problémád, ami miatt kizárhatnának. Nem vagyok benne jártas, de ha ezt kitöltöd, annak jogi következményei is lehetnek.

2014. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!