Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óvodapedagógus felvételinél...

Óvodapedagógus felvételinél mennyire nézik az énekhangot?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok énekelni, de minden álmom, hogy óvónő legyek.
2011. nov. 24. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nézik.. de nem kizáró ok ha pl hamis vgay.
2011. nov. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mi számít hamisnak? Énekléskor teljesen olyan a hangom, mint a repedt fazék.. :(
2011. nov. 24. 14:29
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ, mennyire szigorúak a vizsgáztatók, de sajnos a "repedt fazék" hangúak nem kerülhetnek be, hiszen az óvodapedagógus énekel is a gyerekeknek, nem kaphatnak tőle frászt.
2011. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Szia!! Nyugodj meg tanuld meg jól a dalokat amiket énekelni fogsz felvételin. Menj el tanárhoz! Én is ezt csináltam, és nekem sincs annyira jó hangom. Hová felvételizel?? Én böszörménybe járok
2011. nov. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Eddig úgy néz ki, hogy Sopronba szeretnék felvételizni majd, csak az éneklés tart vissza..

A dalokat tanulgatom, nem tudod véletlenül, hogy hányat kell majd énekelni?

2011. nov. 28. 10:24
 6/13 anonim válasza:

Szia!

Nemtudom,voltál a Soproninak a nyíltnapján?

Mert én ott voltam,és ha jól tudom, 10 dalt kérnek és egy-kettőt kiválasztanak amit elő kell adni. :)

e mellet ritmus tapsolás amit kérnek(hogy megnézzék mennyire van ritmusérzéked)

Amúgy én is odakészülök. :D

2011. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos nem voltam a nyíltnapon, de még a felvételire se sikerült eljutnom, úgyhogy majd a pótfelvételire kell készülnöm...

Te voltál nyílt napon? Ha igen, akkor hogy tetszett a suli?

2012. jan. 1. 17:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy a felvételire se sikerült eljutnod? Drága február 15 a jelentkezési határidő!
2012. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen, tudom. Az alkalmasságira gondoltam, csak elírtam.

Viszont közben rájöttem, hogy a mesterképzésekre volt december 21én az alkalmassági. Az alapszakokra nem találtam dátumot.

Ne haragudj, ha kicsit idiótának tűnök, de sajnos senki nem segít nekem és nem támogat, ráadásul a vizsgaidőszakom közepén vagyok, így eléggé szétszórt vagyok.

2012. jan. 3. 20:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Milyen szakot csinálsz most?
2012. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!