Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ideiglenes diákot mennyire...

Ideiglenes diákot mennyire nézik az ellenőrök?

Figyelt kérdés

Lejárt az ideiglenes diákom, de még nem kaptam újat. Viszont azt mondták az egyetemen hogy valami oknál fogva nem állithatnak ki újat. Ezért nyomtattam egy ugyanolyat csak más dátummal (Pecsét minden ugyanúgy néz ki). Ezt mennyire nézik meg az ellenőrök? Van valami módszer amivel megnézik a diák sorszámát, hogy érvényes-e?


Pár nap múlva megjön a rendes diákom, de folyamatosan mászkálnom kell a Suli(Pest) és a vidéki otthonom és pénzügyileg nem vagyok elengedve ezért muszáj volt ehhez folyamodnom.



2014. máj. 19. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Eddig mennyire nézték? Na, nagy valószínűséggel annyira fogják nézni a továbbiakban is.


Egyébként igen, utána tudnak nézni a sorszámnak, ha akarnak; ha lebuksz, nemcsak a pótdíjat fizettetik meg veled, hanem közokirat-hamisításért fel is jelenthetnek.


Szóval csak csínján bánjunk ezekkel a dolgokkal.

2014. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!