Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Konzultációkra érdemes bejárni?

Konzultációkra érdemes bejárni?

Figyelt kérdés
Az írásbeli érettségi utáni iskolai konzultációs órákra gondolok konkrétan. Tudom, hogy eléggé szubjektív, de ti hogy ítélitek meg? Megéri? Tapasztalatokra is kíváncsi vagyok...

2014. máj. 19. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem húztak meg valamiből, akkor szerintem van jobb dolgod is.
2014. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Juj akkor csak én vagyok ilyen lelkis... Kicsit rossz érzés, mert tudom a törtetők ott fognak sorakozni az első padsorokban, és én leszek a szemét állat, aki nem jár be... De az az igazság, hogy nagyon rossz a sulimhoz a közlekedés, ráadásul, ahogy írtad, lenne jobb dolgom is..

Köszi a választ!

2014. máj. 19. 19:42
 3/6 anonim válasza:

Szerintem ez nem ilyen. Ha úgy érzed nem kell bejárnod, vagy van jobb dolgod, akkor ne tedd, de szerintem egy órára mindenképp érdemes lenne és így láthatod mennyire hasznosak/ nem hasznosak. Elég tanárfüggő.

Én is most fogok, pont ma volt irodalomból először nem akartam bemenni, de aztán végülis összekaptam magam és bementem:D Szerintem nem veszítesz semmit, ha bemész, elvégre a tanárok segíteni akarnak ezzel:) Elítélni nem fognak, ezen ne gondolkodj. Sok sikert a szóbelin!:)

2014. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a választ! Igazából tényleg az a gondom vele, hogy egy nap kb. 2 óra van, 3. meg 6. órában, és mivel elég távol lakok ezért busszal kéne bejárni. Eddig okés, de csak 1 buszom van délelőtt, amivel úgy érek be, hogy 3 órát kell várjak az első konzultációig, aztán ugye megint 3-mat a kettő között, és utána még megint egyet, hazafelé... Erre meg nincs energiám... pedig tényleg nem szeretnék a tanárokkal se kicseszni meg semmi. Na mindegy már így is úgy érzem túl bőven fejtettem ki... 1-szer bemegyek, mert lesz egy olyan nap mikor ennyire nem gáz a helyzet... Neked is sok sikert! :)
2014. máj. 20. 21:45
 5/6 anonim válasza:
Hát ha ennyire körülményes, akkor viszont érthető miért nem mész be. Azt hittem csak azért, mert nincs kedved vagy valami. Amúgy meg azt is csinálhatod - ha valakivel jóban vagy az osztálytársaid közül, vagy akár olyan az osztályközösségetek - , hogy simán megkérdezed mi volt az órán, vettek-e valami hasznosat
2014. máj. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy lesz, remélem a tanárok tényleg nem fognak ezért pikkelni rám... Köszi még egyszer! :)
2014. máj. 21. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!