Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matematikából mennyire nehéz...

Kovasky kérdése:

Matematikából mennyire nehéz a szóbeli és miből áll a össze?

Figyelt kérdés
Hány feladat van ? Hány pontot lehet kapni az egészre és hány pontot lehetek kapni feladatként?

2014. máj. 20. 14:22
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
és valaki elmondaná hogy hogyan zajlik ? Hány feladat van ?
2014. máj. 20. 15:31
 12/21 anonim ***** válasza:
66%

Szóval a képlet így néz ki:


A kérdező feltesz egy hiányos, megválaszolhatatlan kérdést, amire nem lehet válaszolni, mert nem derül ki, mi a kérdés. Valószínűleg ugyanennyire nem gondolod végig a matekpéldákat, azért buktál az írásbelin.


#2-#3 alatti válaszoló kitalál magának egy értelmezést, és a fantáziájával kipótolja a kérdés hiányzó részeit, majd válaszol az általa kitalált kérdésre, és készpénznek veszi, hogy nyilván ez volt a kérdés.


A kérdező megköszöni a teljesen rossz választ, és fel sem tűnik neki, hogy az adott helyzetben értelmetlen. (Milyen 50 többletpont?)


A helyes válasz: a szóbeli vizsga max. 50 pontos lehet. Ha összeadod az írásbeli és a szóbeli eredményét, 38 pont kell a ketteshez, és 60 pont a hármashoz. Tehát elvileg lehetséges a hármas, bár a gyakorlatban nem tartom valószínűnek az ilyen jó szóbelit olyan embertől, aki 20 pontos írásbelit írt. A kettesre viszont elég jó esélyed van.


[link]

Itt elolvashatod a szóbeli tételsor jellemzőit.

2014. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

akkor 50 pontos yeahh :D Már megijedtem hogy 35 :D

Na akkor mentem tanulni!! :D

2014. máj. 20. 15:50
 14/21 anonim ***** válasza:
51%
Hajrá!
2014. máj. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Lenne még 1 utolsó kérdésem :D A függvénytáblázatot a tanár azt mondta hogy lehet használni. De akkor az összes definíciót ki tudom írni belőle a papírra mert van 30 perc felkészülési idő. Utána már csak felolvasom őket a lapról azt viszlát :D Utána már csak a számításos feladatok vannak hátra igaz?:D
2014. máj. 20. 18:30
 16/21 A kérdező kommentje:
Ezek után van értelme megtanulni a definíciókat ?
2014. máj. 20. 18:31
 17/21 anonim ***** válasza:
51%
Én még nem láttam definíciókat a függvénytáblázatban, főleg nem az összeset.
2014. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
de a legtöbbjük benne van. Ami nincs benne azt megtanulom de már ígyis nagy segítség hogy a 3/4 benne van a könyvben.
2014. máj. 20. 18:44
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

A válaszíró 80% -ban hasznos válaszokat ad

Kicsit nagy a pofád.

2014. máj. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A függvénytáblában csak adatok és képletek vannak, meg 1-2 elnevezés (nem definíció, ami annyit jelent, h meghatározás). Lehet, hogy van benne olyan mondat, ami definíciónak is értelmezhető, de a függvénytáblát arra találták ki, hogy megnézz benne olyat, amit nem követelmény tudnod (prímszámok 1-4000), de mondjuk van egy olyan végeredményed, amiről fontos lenne tudnod, hogy prímszám-e, mert mondjuk van egy szabály, hogy az a végeredmény nem lehet prímszám, mert...

Sztem tanuld meg a definíciókat, nehogy az legyen, hogy a normálvektort összekevered az irányvektorral, vagy nem tudod a háromszög tulajdonságait, és ezért elrontasz mindent

2014. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!