Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Év vége! Sz@rjak mindenre?...

Év vége! Sz@rjak mindenre? Vagy préseljem ki magamból a szuszt?

Figyelt kérdés
Túl korán mondtam magamnak, (olyan február közepe környékén) hogy itt az év vége, hajtani kell! Elkezdtem hajtani. Olyan dolgokra voltam képes amilyeneket életemben nem láttam magamtól, csak aztán észrevettem, hogy most fognak igazán osztályozni, én meg minden energiámat elvesztettem. Kész. Vége. Nincs tovább. A motivációs-cetli készletem kifulladt, a jövőm tervezgetése már uncsi, nem izgat, ha elképzelem, hogy talán csak a defibrillátor polírozás jut nekem mint munka. Nincs időm, energiám, kedvem, erőm, agyam, szellemi és fizikai képességem tanulni. A felvételire kéne a jó pontszám, de jobban vonz az ágyam, jobban mint hinnétek. Help!
2014. máj. 20. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Van aki még a következő 3 napon menti meg a félévét, motiváljon ez téged is :)


A kérdést tedd fel magadnak: Mit akarsz csinálni később?

1. Sz*rsz az egészbe. Megteheted, de akkor ne panaszkodj, hogy később milyen sz*r életed van. (nincs pénz, sz*r munkahely, stb)

2. Belehúzol, továbbtanulsz:

2/a. Elvégzel valami haszontalan képzést (gondolok itt a szabadbölcsész-szociológus-stb vonalra). Ez esetben lásd: előző pont. (A Mekiben mindig van hely.)

2/b. Elvégzel valamit aminek értéke is van (meg érdekel is), aztán 4 év múlva élsz mint Marci Hevesen.

Döntsd el.

2014. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tegyél, amit akarsz, ez a te életed. Senki másnak nem okozol kárt vele, ha átalszod a maradékot.
2014. máj. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!