Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék valamit kérdezni a...

Virsli123 kérdése:

Szeretnék valamit kérdezni a nyolcadik év végi bizonyítvánnyal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy nyolcadikos vagyok és megvolt a felvételi meg a fél évi osztályzatok amik ugye számítanak. Nagyon örülök mert jól sikerült a bizonyítvány le is írom hogy milyen lett!

Magatartás-4

Szorgalom-4

Magyar irodalom-5

Magyar nyelv-5

Történelem-4

Angol-4

Matematika-4

Informatika-4

Fizika-3

Biológia-5

Kémia-3

Földrajz-4

Ének-4

Rajz-4

Technika-5

Testnevelés-5

Na ezek lettek volna a nyolcaik félévi osztályzatok.

És most jönne a kérdés hogy az év végi jegyeket nézik-e év végén?Mert már elegem van a tanulásból és nem akarok tanulni persze ezt nem úgy értem hogy most megbukok hanem úgy hogy kémia 3 földrajz 3 matek 3 fizika 3 a többi marad négyes-ötös.ÉS ha így lesz az év végi bizonyítvány és ha másik iskola megnézi az év végi jegyeimet akkor nem fognak szólni hogy esetleg nem vesznek fel?



#jegy #tanulás #bizonyítvány #Év vége.Nyolcadik osztály
2014. márc. 17. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lenne, ha tartanád azt a szintet de nyugodj meg, nem nézik! Habár a bizonyítványt le kell adni a beíratkozásnál de én úgy tudom, hogy csak valamilyen pecsétet kell bele nyumniuk.. Szoval nem nézik nyugi, ha már kijött a papír hogy fel vagy véve akkor az a hivatalos s biztos, hogy nem fogják nézni!!!
2014. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezen én is parázok, mert sz*r a töritanárunk, utálom a történelmet és, hogy vajon mi lesz velem, ha már most 3,7-re állok belőle és év végén nekünk még vizsga is van ebből a nyomorult tantárgyból...?:'(
2014. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ a másodiknak meg üzenném hogy a 3.7-t tudtommal 4-re kerekítik!
2014. márc. 17. 17:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem nézik, de a tudásod hiányozni fog. Legalább a matekot tanuld.
2014. márc. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Hova vettek fel?
2014. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy 4-re kerekítik, de 20 szóbeli tétel van és még előtte az írásbeli májusban, utálok iskolába járni stb stb szóval komplett stressz az életem.
2014. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát akkor tanulj és kitartást!

És sok szerencsét kívánok hogy minden sikerüljön!

2014. márc. 17. 21:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Ó, az a fránya kisgimi :/ Nekem is 20 töritételt kell tanulni meg 20 nyelvtant ,és 20 irodalmat. Pfujjjjj....
2014. márc. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!