Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akit csak másodjára vettek...

Akit csak másodjára vettek fel orvosira hogy dolgozta fel lelkileg, hogy elsőre nem jött össze?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm

2014. máj. 22. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
ismerősömet negyedszerre vették fel (olyan szakközépiskolából ment, ahol nem a matek/fizika/kémia/biosz volt a hangsúlyos tárgy, különórákra pedig nem járt) ... aztán két év után mégis otthagyta
2014. máj. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött össze elsőre, néhány ponttal lemaradtam a kémia miatt, ráadásul ha szóbelin megkaptam volna a max pontot, felvettek volna...aztán 2013-ban +20ponttal a ponthatár fölött voltam, javítót tettem kémiából és összejött. Szilárdabb tudásom lett, nem is kudarc ez, inkább tapasztalat, vagy egy kanyar, ami megkérdőjelezte, hogy mit is akarok igazán.
2014. máj. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) 2. és nem voltál picit elkeseredett?
2014. máj. 22. 09:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Utólag fogja majd mindenki látni, hogy 1 év nem számít szinte semmit főleg ha azt az egy évet hasznosan tölti el az illető. Szakmai tapasztalatokat szerez, esetleg egészségügyi tanulmányokat végez, vagy legalábbis olyanokat amiknek majd hasznát veszi az orvosin.
2014. máj. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,ez szerintem is igaz,csak nehéz feldolgozni,ha annyi felkészülés után "kudarc" ért.
2014. máj. 22. 10:07
 6/7 reptoid ***** válasza:
Legalább nem fogsz sírni az első elbukott egyetemi vizsgán :D
2014. máj. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:)
2014. máj. 22. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!