Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt érettségin a szóbeli...

Emelt érettségin a szóbeli mennyire durva?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy pl.nagyon féltél és kellemesen csalódtál, mert nem is voltak a tanárok olyan gonoszak mint amit hittél vagy mások mondtak.

Természetesen nem úgy èrtem, hogy nem tanulsz semmit és úgy mész el.

Tudom, hogy ez iskolától és tanártól is függ.


2014. máj. 22. 09:09
 1/6 A kérdező kommentje:

Magyarul a kérdésem

Milyenek voltak a tanárok? Bármelyik emelt érettségivel kapcsolatban írhattok.

2014. máj. 22. 09:10
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor én érettségiztem, még nem volt kettéválasztva. Viszont már akkor is megmondták, hogy aki tudja az anyagot, vagy legalább látják róla, hogy valamicskét képben van, azzal nem szívóznak. Viszont aki makog, netán meg sem szólal, annak a legalapvetőbb kérdés is nehéz lesz.

Én nem féltem, a szóbeli előtti napon már semmivel nem foglalkoztam, hiszen ami addig nem tanultam meg, azt már nem fogom.

2014. máj. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én földrajzból emelteztem, úgy vettem észre, hogy szeretik, az ilyen kis okos, gyors beszédű embereket.

A szóbeli pontozás után senki nem mondta azt, hogy nem ért egyet a pontjával, nem gondolták lepontozásnak, ahogy fent írtad, inkább kellemes csalódás érte őket, ha bemész ne légy feszült, mert ők is azok lesznek. Mond amit tudsz, amit húztál, beszélj sokat, és értékelik, összegezve: szerintem nagyon korrekt a pontozás.

2014. máj. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Amúgy én történelembõl emeltezek.

2014. máj. 22. 10:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A tanárok egyáltalán nem gonoszak. Miért lenne ez jó nekik?
2014. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Énis emelt törizek és tele a gatya.... :)

Az irásbelit ugyérzem nem csináltam meg túl jóra ezért szóbelivel kellene jól felhúznom... Aztán emiatt én is kicsit félek ahogy te. :)

2014. máj. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!