Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akinek volt szerencséje...

Akinek volt szerencséje matekból emelt szinten szóbelizni, írna róla pár sort?

Figyelt kérdés
Rám is hamarosan ez a sors vár és nem tudom, mire számítsak. Olyanokra gondolok, hogy mennyire elég vajon a 20 perc? Milyen nehézségűek szoktak lenni a kitűzött feladatok? De élénybeszámolóknak is nagyon örülnék! Köszönöm előre is!

2014. máj. 22. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Tavaly érettségiztem emelt szinten. A 20 perc az pont elegendő, nem túl kevés és nem is túl sok, szerintem teljesen reális.

A feladatok sokkal egyszerűbbek, mint az írásbelin lévő feladatok, meg lehet oldani őket, de jól olvasd el a feladatot pontosan, ez nagyon fontos!

Én a kombinatorikát húztam és az volt a feladat, hogy a MATEMATIKA szót hányféleképp lehet kirakni, ha minden betű más színű papírra van ráírva.


Javaslatom, hogy mikor készülsz nézd át először a pontozási táblázatot, hogy tudd mit néznek majd a felelésed közben. Mikor tanulod a tételeket, akkor készíts vázlatot és ezzel áttekitnhetőbb lesz, a 30 perces felkészülési időben is érdemes inkább csak vázlatot készíteni.


Nem kell félni, hogy szivatnak, figyelmesen végighallgatnak és ha látják rajtad, hogy alaposan felkészült vagy és átlátod, amiről beszélsz, akkor jó pontot adnak. Én 33-at kaptam a 35-ből.

2014. máj. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!