Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológiából érettségizem,...

Nita555 kérdése:

Biológiából érettségizem, hogy zajlik egy szóbeli, miket kell tudni? Minden infó érdekelne róla mert én már érettségiztem régebben de bioszból nem és most a fősuli miatt csinálom meg, de sehonnan nem kapok infót akárhogy keresen, kérdezem! A

Figyelt kérdés

2014. máj. 23. 15:03
 1/4 anonim válasza:
100%
Emelt vagy középszintű?
2014. máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akárhogy keresed??! Beírod, hogy biológia érettségi, és ez az első találat! 20 másodperc alatt! [link]
2014. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1/ kozep szint , azt tudom h a sulisok kapnak teteleket mi kulsosok nem ,de a nehezseg es a belsos dolgok erdekelnek(pl: ilyen infot kaptam h a kiserletet nem vegezzuk el csak szoban mondjuk el ,ilyesmi 'belsos' dolgok erdekelnenek :)



1/2 es azert irtam ide h belsos azaz erettsegizett embereket kerdezzek , mert kepzelt tudom hasznalni a keresot! es ilyen leiras ki is van nyomtatva!


tetelek erdekelnek , de mivel minden sulinak sajatja van ezert csak a nehezsege ,menete,peldak erdekelnenk, nem tudsz olyat bemasolni amit meg nem neztem . .ugyhogy erre ne pazarolj 20 mp se!!!!

2014. máj. 24. 12:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Középszinten neked is meg kell kapnod a tételeket, jogszabály szerint! (azt hiszem legalább 60 nappal a vizsga előtt, de ez nem biztos), emelt szinten pedig bármi lehet a követelmény-rendszerből. Egyébként minden RÉSZLETESEN le van írva az Oktatási Hivatal honlapján (biológia vizsgaleírás + követelményrendszer), sőt a követelmény-rendszer ki is van dolgozva (Google-ban megtalálod).

2015. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!