Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idegesség ellen valami módszer?

Idegesség ellen valami módszer?

Figyelt kérdés
Eléggé izgulós típus vagyok,de csak is szóbeli feleléseknél. Valójában ezt eddig csak angol órákon tapasztaltam,hogy ha kihív a tanár felelni,ideges leszek,egyszer már ezt meg is említette :/ De nem is a jegyem miatt aggódom,egyszerűen csak,nem tudom miért csinálom. Viszont a nagyobb gond az,hogy 1 hét múlva vizsgázok angolból (afféle év végi angol teszt,aminek lesz szóbeli része is és ezen elég sok múlik!) És igazán nem szeretném ha ezen idegeskednék és elrontanám. Ez ellen valamit? Ti hogy küzditek le,ha idegesek vagytok?
2014. máj. 23. 19:26
 1/1 anonim válasza:
Igyál egy kis citromfű vagy mentateát, mindkettő jó stresszre. Egyél egy banánt vagy zöldalmát, úgy tudom az is jó.
2014. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!