Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy átmenjek a...

Mit tegyek hogy átmenjek a matek vizsgán? Nagyon nem megy a matek meg a fizika számolgatós része. Bármennyit tanulok nem értem és ha csak a matekra gondolok ideges leszek.

Figyelt kérdés
Már általános suliban is mindig csak elégséges voltam többször szóltak a szüleimnek hogy gyenge vagyok nagyon matekból aztán kilencedik tizedikben mégjobban nem megy a matek. Összeadás kivonás szorzás osztás százalékszámítás és a geometria megy,emellett a mértékegység átváltási feladatok nagyjából. Amit nem értettem azokat a a témaköröket próbáltam gyakorolni órákig ültem fölötte de semmi amit tavaly nagynehezen sikerült megértenem azt meg elfelejtettem. Matekból 3 vizsga van egy évben nekem egy sincs meg. Senkisem korrepetál így magamtól nem fogom megérteni. Matekra csak év elején jártam be de akkor sem értettem semmit igy a többi órára nem nagyon jártam. 100% hogy bukás lesz viszont ha megbukok akkor pótvizsgán is megbukok ugyanúgy. Mi a baj velem ? Miért nem értem a matekot? Mit tegyek hogy átmenjek ?

2014. máj. 23. 19:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!