Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy ment a szobeli erettsegitek?

Hogy ment a szobeli erettsegitek?

Figyelt kérdés
En iden erettsegizek mostmar a szobelikre keszulok. Elegge izgulok kivancsi lennek olyanok velemenyere akik mar megcsinaltak! Elmenybeszamolok is johetnek! Mennyire segitettek a tanarok? Huztal olyat amirol nem sokat tudtal?
2014. máj. 26. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne izgulj! Ha saját tanárnál vagy, akivel nem vagy nagyon rossz viszonyban, akkor pláne. Segíteni nem nagyon fog vsz, de ha mondjuk kevésbé tudsz valamit a tételből, de folyamatosan beszélsz, akkor tuti nem fog direkt rákérdezni.

Az viszont nagyon fontos, hogy minden tételről legalább kb tudj valamit beszélni, aztán a feladat, amit ott megadnak, meg pl törinél a források nagyon sokat segíthetnek :)

Szóval nyugalom, és hajrá!

Én magyar középen előrehozottan voltam, idegen tanárnál, és eléggé féltem, de nagyon rendesek voltak, és nem volt semmi gond, pedig a nyelvtan tételt nem annyira tudtam, de valami összeszedtem, meg nagyrészt a megadott feladatról beszéletm, és simán megadták a 100 százalékot :) pedig tényleg semmi extrát nem mondtam. Ezzel nem azt akarom mondnni, hogy hagyd a fenébe a tanulást,csak azt, hogy ha rendesen felkészülsz, akkor nincs min aggódnod :)

2014. máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!