Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha csináltam 2012 Májusában...

Ha csináltam 2012 Májusában egy érettségit, akkor azt mikor tudnám esetleg újra megnézni és lefénymásolni?

Figyelt kérdés
Az írásbeli után lefénymásoltattam a megtekintés napján, de elhagytam valahol a másolatokat, és csak úgy emlékbe elszeretném rakni.
2014. máj. 27. 03:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg az iskolába visszküldik és ott vagy elrakták még de lehet h már kidobták
2014. máj. 27. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tudtommal jó néhány évig kötelező megőrizni az ilyen papírokat. Biztos nem fognak neked örülni, mert nagy munka lesz a megkeresése, de szerintem bátran menj be és kérd ki!
2014. máj. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az érettségi dolgozatot egy évig kötelező őrizni, de nem szokás évente kidobni őket, mert nagy munka inkább időnként rendeznek egy nagyobb selejtezést.

Ha megvan még abban az iskolában, ahol érettségire jelentkeztél, akkor akár az eredetit is elviheted, mert lejárt az őrzési ideje, ha már kiselejtezték, pech. De nem biztos, hogy ugrani fognak kikeresni neked, mert nem kötelességük. Udvarolj egy kicsit az iskolatitkárnak, és írd kis m-mel a májusábant. :-)

2014. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jójó!:D Köszönöm a válaszokat!:) 'májusban :P
2014. máj. 27. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!