Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki úgy érzi, hogy...

Van olyan, aki úgy érzi, hogy most lehet nem fog összejönni az orvosi és esetleg ősszel megpróbálja újra az emelt kémia/biológia érettségit? Ha igen, titeket ez nem visel meg?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm

2014. máj. 27. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Hülyeség ősszel újraérettségizni ha orvosira akar menni valaki. Inkább tanulj rá egy évet és tavasszal érettségizz újra, több időd lesz így felkészülni.
2014. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

De ha anyagilag megteheti, akkor érdemes lehet elmenni, mert 2 esélye lenne.

Amúgy nem kell elkeseredni, az egyetemen úgyis lesznek még ennél nagyobb kudarcaid is. Fel a fejjel, húzd ki magad és adj bele mindent! :-)

2014. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. máj. 27. 12:52
 4/11 anonim ***** válasza:

Én szinte biztos vagyok benne, hogy nem fognak felvenni, pedig össze kéne szednem magam a szóbelire, hátha mégis van egy pici remény, de annyira elkeseredtem, hogy az nem emberi. Pedig mindenki biztat és nyugtatgat, de alig használ.

Egyébként nem ősszel, hanem majd a tavaszi időszakban megyek el újra megírni a kémiát, addig tanulok még egy évet rá, hogy minél jobban sikerüljön.

Úgyhogy ha ez neked segít, vannak sorstársaid:)

2014. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgyanez a helyzet velem is. :\ Azért sok sikert! :)
2014. máj. 27. 13:26
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Így öt év orvosi után, lassan a vége előtt annyira aranyosak ezek a kérdések. :-D Kb. olyan ez, mintha a vágómarhák (bocs a hasonlatért) azért sírnáknak, mert nem jutottak be a vágóhídra.
2014. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:)
2014. máj. 28. 13:29
 8/11 anonim válasza:
Én is ebben a cipőben járok nekem sajnos szóbelivel sem lesz már esélyem bejutni ùgy számoltam,kicsit lenhangolt. De ùgy vagyok vele hogy megpróbálom októberben ha addigra sikerül rendesen felkészülnöm,ha nem akkor marad jövő májusra. 19/l
2014. máj. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most, hogy már tudom az írásbeli eredményeket szinte biztos, hogy nem fognak felvenni:/ Engem eléggé megvisel.. de ősszel újra írom a bioszt, mert van mit rajta javítani, tavasszal pedig a kémiát. Szóval nem vagytok egyedül:)
2014. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezt jó olvasni.:)
2014. jún. 4. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!