Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli vizsgatevékenység:...

Szóbeli vizsgatevékenység: puskázási lehetőség, tippek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kidolgozási idő 3x15 perc.

A teremben egyszerre hatan vizsgáznak és ez folyamatosan cserélődik.

Vizsgabizottság körülbelül 4-5 fő: vizsgabiztos, 2 kérdező ,meg felügyelők

Kérdésem az lenne, hogyan lehetséges észrevétlenül puskázni mondjuk egy nem ismert vagy nem annyira ismert tételnél? Tipp, tapasztalat? Hova üljek , mire írjam a puskát , hova tegyem a puskát?

Valószínűleg egy felügyelő fog hátul elhelyezkedni, egy pedig elől figyel majd.



2014. máj. 27. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem puskázom, mert megvan az intelligenciám, hogy tanuljak.
2014. máj. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Menj be, lépj oda a vizsgáztatóhoz, mond azt hogy az egyesért jöttél mert se eszed nincs hogy tanulj, se gerinced hogy tisztességesen viselkedj.
2014. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom egyeseknek átlépte az ingerküszöbét a kérdés , látszik ahol lehet csak trollkodnak vagy odavágják a sérelmeiket. Én is tanulok f aszfej, a kérdésem arra vonatkozott, hogy ha esetleg olyat sikerülne kihúznom amiről kevesebb fogalommal rendelkezek , hogy tudok magamon segíteni. Megfelelő intelligenciád akkor lenne meg, ha nem itt trollkodnál meg a másik csöves is elhúzhat innen.
2014. máj. 27. 18:01
 4/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak még annyit, hogy te biztos mr/ms. Tisztesség és tökéletesség lehetsz a köbön, hogy soha nem voltál olyan kényszer helyzetben, hogy csaláshoz folyamodj, meg biztos mindig mindent tudtál,ha meg nem így volt magad mentél oda a f aszért, hogy szophass, hisz gondolom a magad példáját hoztad fel.
2014. máj. 27. 18:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem sokat kell magolnom és van mikor nem tudom értelmezni a szöveget és ilyenkor kiírom a szavak első betűjét és azt pl. ráfestem a körmeimre, de múlt héten pl. az anyagot megpróbáltam lerajzolni (persze csak én értettem az ábrákat), aztán ezeket is ráfestettem a körmeimre.
2014. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem lehetett puskázni, mert akik tanítottak minket, jöttek-mentek, ötpercenként. Volt, akik csak beültek susmorogni, közben pásztáztak minket. (Nívósabb gimibe jártam.)
2014. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Olyan írjon , aki puskázási tapasztalattal rendelkezik.

Ne írj:

-ha kiakarsz oktatni , hogy már pedig nem kéne, stb.

-ha olyan tapasztalod akarod megosztani ami a puskázás ellenkezőjét hivatott bebizonyítani, az által, hogy nem (volt) lehetséges.

-ha trollkodni, akarsz vagy nem a témával kapcsolatban próbálsz ekézni.

- ha alapból egy p öcs vagy

- ha erkölcsi hírónak érzed magad, és ezt itt próbálod bizonygatni.

- ha olyan k urva okos vagy ,hogy soha nem puskáztál és ezt akarod itt kinyilvánítani mivel eddig valószínűleg sehol máshol nem volt még lehetőséged, ezzel felvágni.


Köszi!

2014. máj. 27. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!