Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen felsőfokú tanfolyamot...

Milyen felsőfokú tanfolyamot érdemes elvégezni azért, hogy legyen is egy egész jó állásom? Inkább a kényelem számít, mint a sok pénz, és nem vagyok az a nagyon szociális típus, szóval még a kamionozást sem zárom ki.

Figyelt kérdés
Diplomám van, munkám nincs. ( Diplomám nem jó szinte semmire, igen, ez az én hibám. )

#állás #munka #kényelem #ideális munka #felsőfokú tanfolyam #használható képesítés
2014. máj. 28. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Biztonsági őr tanfolyam. Elmész múzeumőrnek. Kényelmes munka, ha a pénz nem számít.
2014. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egész jó ötlet, köszi! Attól függ persze, hol őrködsz. Kényelmes helyen, székben ülve jó, de ha sétálni vagy állni kell 8 órát, az már nem bejövős.


Egyéb ötletek?

2014. máj. 28. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Szakács, cukrász? Ezekre a munkákra mindig van kereslet, bár nem egyedül dolgozol, de munkahelytől függően viszonylag kevés emberrel kéne együtt dolgoznod. Kinek mi a kényelmes - ez pl. pörgős, de sokat kell állni. Külföldön meg még jól meg is fizetnek érte...

Amúgy milyen diplomád van? Azt se temesd el. Ugyanezt érzem most én is, de nem szabad nagyon lenézni, mert ha te lenézed, akkor aztán senki nem fogja értékelni... Ha nem is azon a területen keregélsz, ahol eddig tanultál, próbáld meg pozitívan beállítani, hogy elvégezted. De ez csak egy vélemény.

2014. máj. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem annyira titkos, elárulod, milyen szakon végeztél, esetleg hol?
2014. máj. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szakács is elmegy, de az azért nekem már túl pörgős. Gondnok még talán egy jó ötlet. Traktort vezethetek "B"-s jogsival, talán még fűnyírósat is. Mikor közmunkán voltam, gondnokok alatt kellett dolgozni, és ahogy láttam, azok szinte semmit se csináltak, illetve nem dolgoztak napi 1-2 óránál többet sose. Mondjuk biztosan nehéz bejutni egy ilyen jobb gondnoki helyre.


Inkább nem árulom el, hol, mit végeztem, ne erről szóljon itt a dolog. A lényeg, hogy megélhetés szempontjából én nem tudtam hasznosítani a kapott diplomát; más talán tudta volna, bár kétlem. :) Talán protekcióval, nagy szerencsével.

2014. máj. 28. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig a kamionozást kizárhatod, ha szereted a kényelmet.
2014. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, mi lettél végül?
nov. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!