Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha RTK egészségügyi alkalmassá...

Ha RTK egészségügyi alkalmasságin elkérték az összes papírt meg leletet, akkor azt jelenti h sikerült?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne teljesen biztos, hogy sikerült az eg.ügyi rész, mert az összesített minősítésest papírt nem adták a kezembe, utána csak annyit mondott a nő, hogy adjam oda minden leletemet és ennyi. Vártam még háromnegyed órát, mert azt hittem h adnak valami papírt, de aztán kiderült, hogy nem, továbbküldik az RTK-nak. Nem kérdezték meg h fellebezek-e meg az orvos sem mondott semmit, de még nem nyugodt a lelkiismeretem.

2014. máj. 28. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket. Egyébként a HHK-n úgy volt hogy a papir végig nálunk volt. A regisztrációs irodában kellett leadni és ott megmondták (illetve láttad is) hogy mivan.


De szerintem ha nem vagy nyugodt hivd fel őket. Az a biztos.

2014. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az RTK Tanulmányi Osztályát már felhívtam, ott csak azt tudták mondani h a pszichológiám sikerült, de ezt tudtam én is. Azt mondta a nő, hívjam vissza őket hétfőn. Egyébként a leletek nálam is ott voltak végig, csak a legvégén kellett odaadni mindenkinek.
2014. máj. 28. 16:48
 3/12 anonim ***** válasza:

De ha a leletek végig ottvoltak akkor látnod kellett volna rajtuk az eredményt.


Legalábbis nálunk úgy volt hogy minden résznél (belgyógyászat, fülorrgégészet) ott volt hogy alkalmas/alkalmatlan és be volt karikázva. Nem ugyanigy volt nálatok is?

2014. máj. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, nálunk csak EKG meg fülészet volt, aztán mentem egy dokihoz, aki megmérte a vérnyomásom megtapogatta a hasam, megnézte az összes leletet (azt is amit vittem magammal alapból, pl labor, nőgyógyász, szemészet). Aztán kérte azt a lapot, amit előtte nem adtak oda, csak a nő vitte be már az után, hogy én kijöttem a dokitól.
2014. máj. 28. 16:58
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja és az orvos, aki kivizsgált, az töltötte ki a táblázatot.
2014. máj. 28. 16:59
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha bukta lenne valamiből szóltak volna.

DE, mivel nem vagy nyugodt(énse lennék) hétfőn hivd fel őket és kész. :) ezt a pár napot már kibirod, de ne parázz. Mint mondtam ha valami gáz van rögtön szólnak h még ott fellebbezhess.

2014. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Megbuksz az orvosin akkor tovább sem küldenek a pszchológiára. Azért jó lenne tájékozódni mielőtt jelentkezel valahova.
2014. máj. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Megbuksz az orvosin akkor tovább sem küldenek a pszchológiára."


Tovább küldenek. Akkor lehet fellebbezni ha végig csinálod az egészet, különben nem élhetsz a fellebbezés jogával.

2014. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De az orvosin mégis mit tudsz fellebezni? Ha nem látsz jól, a következő vizsgálaton sem fogsz jól látni, ha görbe a hátad, nem fog kiegyenesedni addigra. Egyedül az ekg/vérnyomásmérés amire azt mondták a nyíltnapon, hogy ha kicsit magasabb mint kéne, akkor jószívűek és megmérik mégegyszer, mert biztos csak izgultál. De a többit megváltoztatni nem tudod. Ha egyszer nem vagy egészségügyileg alkalmas és nincs róla igazolásod, hogy ez hamarosan meggyógyul, akkor mégis mi változna egy újabb vizsgálattól?
2014. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem akarlak sértegetni, de ne legyél hülye kérlek.


EKG-n nagyon de nagyon sokszor van eltérés. Olyan eltérés ami miatt nekik muszáj megbuktatniuk(szivritmus zavar) de ha fellebbezel 2. fokon átengednek vele. (A szivritmus zavarnak nagyon sok fajtája van és a legtöbbel terhelhető vagy)

A májad is mutathat eltérő eredményt vérvételnél (pl. ha fehérjézel és sokat hiztál az elmúlt fél évben akkor a májenzimek túl lehetnek a határon) ennél is átengednek 2.fokon.

De még sorolhatnám a többi eshetőséget. Ne légy szük látókörű. Nem csak a szemvizsgálaton húzhatnak meg.


Egyébként Tapasztalat Jópár ismerősöm van akik 2.fokon mentek át EÜ-n.

2014. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!