Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van a Népegészségügyi ellenőrh...

Van a Népegészségügyi ellenőrhöz hasonlító OKJ -s szakma? Esetleg tudnátok valami információt mondani a népegészségügyi ellenőr munkáról? Megéri oda menni?

Figyelt kérdés
Debrecenbe gondoltam ,ha Népegészségügyire megyek ,csak akkor halasztanom kell 1 évet ,mert ugye a mostani jelentkezést már lekéstem ,ezért érdekelne valami ehhez hasonló OKJ -s. Fogtechnikusnak adtam be a jelentkezésem ,csak sajnos elképzelhető ,hogy az enyhe színtévesztés miatt nem fognak felvenni. Ezért van szükségem egy másik lehetőségre.

2014. máj. 29. 10:45
 1/1 anonim válasza:

Bármilyen felsőfokú egészségügyi képzés, javaslom, hogy ápolói irányba gondolkozz, jó munka lehetőségek vannak külföldön.


Ha érdekel az egészségügy, de nem igazán tudod még mihez szeretnél kezdeni a későbbiekben,

vagy szélesebb körű az érdeklődésed, ha nem szeretnél konkrétan beteg gondozással, ápolással foglalkozni

vagy ha már vannak konkrét terveid, mint például Kórház higiénés szeretnél lenni, éttermeket, létesítményeket szeretnél ellenőrizni, a volt ÁNTSZ-nél szeretnél dolgozni

akkor ajánlom a szakot. :)


Böngészd a kari honlapot

[link]

2014. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!