Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Részt vett már valaki penny...

Waff kérdése:

Részt vett már valaki penny dualis képzésben?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem rá és jövőhéten lesz a felvételi. Ez egy két éves képzés állítólag fizetik a bejárást mert első évben szegedről Budapestre kellene bejárnom, heti egyszer. Csak ha nincs értelme azért nem szeretném becsapatni magam. Ezért érdekelne volt e már valaki ilyesmin, ill. olvastam a fél éves képzésről hogy ott nem fizetnek a gyakorlati idő alatt, de hát ez két év......

2014. máj. 29. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is csak a tesztet írtam meg, azóta küldtem nekik emailt a kapcsolattartónak, de reagálás 2 napja nincs.


Neked hogy sikerült a teszt kérdező?


Mondjuk nem értem ha ez boltvezetői képesítést ad, akkor miért kellet a tesztben olyan kérdéseket feltenni, amihez laikus módon válaszoljunk, úgy hogy nem is ismerjük ennek az egész boltvezető végzettségnek a hátterét.


Budapesten összesen velem együtt voltak 20-an talán, nem számoltam meg, de a körül lehettek ez Hétfői nap volt!

2014. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 brigi0915 válasza:

Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni, hogy mi volt a tesztben?

Holnap megyek megírni.

Köszi

2014. jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha végiggondolod hogy 1 napra 30 ember hívnak be, és 4 napon keresztül megy.


Ha minden nap elmegy 30 ember az, 4x30 = 120 ember, ebből a 120 emberből fognak kiválasztani 30-at, amit néznek végzettség, nyelvvizsga, meg hogy milyen képességeid vannak még és persze hogyan írod meg a tesztet.


Sok sikert!


Na most, akinek van egy csöpp esze és felsőfokú diplomája van és közgazdász vagy pénzügy-számvitelt végzett, valószínű nem boltvezetőnek fog tanulni, de ha én lennék a Penny Market helyében, biztosan olyan embert választanék, akinek van tapasztalata és nem csak érettségije.


Szerintem egyszerűbb egy nyelvvizsgát letenni és menni külföldre dolgozni, vagy Németországba vagy Angliába.



Szép napot!



ui.: Magyarországon az árak nyugatiak, csak épp a fizetések keletiek...

2014. jún. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kacsa92 válasza:
Én benne vagyok, de csak személyesen válaszolok, ha van kérdésetek.
2015. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bp-en hol van helyileg

a képzés?

2019. jan. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valaki azóta volt, fizetnek rendesen, vagy csak löknek valamit?
2019. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!