Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik a...

Vannak itt olyanok, akik a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Karára (NKE-RTK) jelentkeztek és eddig minden alkalmasságijuk sikerült?

Figyelt kérdés
Milyen szakirányokra jelentkeztetek? Mennyi pontotok van és milyen ponthatárra számítotok? Nemeteket is írjátok légyszi! :)

2014. máj. 29. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Sikerült minden, Migráció, legrosszabb esetben 350 legjobban 380 pontra számitok (Elszúrtam az emelt törimet.. :( ). A ponthatár meg szerintem stagnálni fog, vagy minimálisan csökken. Sokkal kevesebben jelentkeztek mint tavaly.

De bejelöltem az NKE-HHK-t is úgyhogy annyira nem vagyok elkeseredve. :)

2014. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Migrációt én is jelöltem, igaz csak 3. helyen. Mivel az alkalmasságijaim nekem is sikerültek, így nagyon kicsi esély van rá, hogy végül itt kössek ki. Egyébként a töri emelt idén tényleg nehéz volt, szerintem sokan elrontották. Ha a szóbelimet nem rontom el és megkapom érte a pluszpontot, akkor 1.helyen közlekedésrendészetre és 2.helyen katasztrófavédelmi műveletire is bőven beférek. Csak anélkül lennék bajban. Lány vagy egyébként?
2014. máj. 29. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Nemnem. srác vagyok. Bünügyi igazgatásit jelöltem még meg de érzem hogy nem fogok beférni.. De valahogy nem vagyok annyira elkeseredve. A Pályaorientációs beszélgetés alkalmával betekintést nyertem a Zrinyi kampuszra, és sokkal jobban tetszett mint az RTK-é. Az egész hangulata más volt. Talán nem véletlenül sikerült rosszabbul az érettségim...

Egyébként nekem is a szóbelitől függ sok minden. Remélhetőleg nem fognak szivozni. :) Sok sikert egyébként.

2014. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is! :) HHK-ról mit jelöltél?
2014. máj. 29. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Logisztika, Üzemeltetés. ebben a sorrendben.


A katonai vezetőin lesz vagy 400-420 a ponthatár szóval ha annyi pontot elértem volna akkor már inkább RTK.. :)

2014. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sikerült eddig minden, már csak a pályaorientáció van hátra. Nekem bűnügy-közrend-közlekedés-gazdasági nyomozó a sorrend. Az elején a gazdasági volt a 2., csak rájöttem h matekból nem vagyok valami penge, úgyh lecsúsztattam. Olyan 380-390 pontra számítok, ha jól szóbelizek.
2014. máj. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, L/20. A ponthatárnál én kb olyat várok, mint tavaly, és nagyon nagyon remélem, hogy nem lesz olyan magas, mint tavalyelőtt.
2014. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ebben mindenki reménykedik.. :) csak a többi egyetemmel ellentétben itt (és a HHK-n is) függ attól hogy mennyi ember megy át alkalmasságin, igy lecsökkentve a ponthatárokat.
2014. máj. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!