Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha én a Nemzeti Közszolgálati...

Ha én a Nemzeti Közszolgálati Egyetem - Rendészettudományi karjára akarok járni, ahhoz milyen iskolát kell elvégeznem?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy ez hogy megy, itt már utána néztem, de még mindig nem látok tisztán.

Lenne pár kérdés még hogy rendesen tudjam a dolgokat.

-Most Gimnázium 7.osztályában vagyok. Ha befejezem a 8.-at

is, akkor kell mennem valami szakközépbe, vagy csak tovább 12.-ig elvégezzem a gimnáziumot, és utána menjek oda Egyetemre.


[link]


2013. aug. 4. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Érettségi a jelentkezés feltétele. Mindegy milyen középiskolába jársz, korlátozás nincs, hogy milyen középiskolából tudsz oda jelentkezni, akár ruhaipari szakközépiskolából után is lehet oda jelentkezned.(direkt írtam ilyen távoli szakmát oktató iskolát!!!

Az alábbi linken megtalálod az egyes szakokhoz tartozó felvételi követelményeket.

[link]

2013. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. aug. 5. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!