Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A művészeti egyetemeket meg...

A művészeti egyetemeket meg kell jelölni?

Figyelt kérdés
A képző-, filmművészeti stb. egyetemeket meg kell jelölni felvételinél? Lehet hülye kérdés, csak azért gondoltam, hogy nem, mert ugyebár a tanulmányi eredmények nem számítanak ezeknél.

2014. máj. 30. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, különben honnan tudnák, hogy oda akarsz jelentkezni?
2014. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
természetesen meg kell jelölni
2014. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát onnan gondoltam, hogy elmész a felvételire. Köszi a válaszokat!
2014. máj. 30. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem muszáj, én sem tettem. De "elég nagy" előnyt jelent, ha oda szeretnél menni, ha mégis bejelölted.
2014. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Ja, hogy csak úgy becsengtetsz, és bemész a felvételire? Ez még eszembe sem jutott.
2014. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. a felvételi időpontját a jelenezőkkel közölni kell, ezért külön értesítőt kapnak. Ehhez tudni kell kik jelenkezetek.

2. művészeti egyetemeken az alkalmassági vizsgáért külön fizetni kell, ezt még előtte teljesíteni és igazolni kell.

Most komolyan képzeld el: színművész képzésre jelentkeznek 1000 és egyszer odaállítanak az egyetemre, mondván, hogy jöttek felvételizni. Szép lenne...

2014. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!