Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tudnátok ajánlani külföldi...

Tudnátok ajánlani külföldi egyetemeket, főiskolákat pszichológia, művészeti, dráma stb. szakirányban? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Külföldön szeretnék tanulni, csak nem tudom merre. Anglián, Németországon, Ausztrián gondolkoztam. Angolból nyáron tettem le c1-es szintű nyelvvizsgát, német nyelvet ugyan 2 éve tanulok de majd emelt szintű érettségit szeretnék tenni belőle. Emelt szintre még a magyart vettem fel. Felvetődött bennem a kérdés hogy a magyarral tudok e egyáltalán bármit kezdeni külföldön, mivel ugye MAGYAR irodalmat és nyelvtant tanulunk. Teljesen tanácstalan vagyok és lekötelezne ha valaki tudna segíteni bármiben is ezzel kapcsolatban.

11.-es lány. Köszönöm


2013. szept. 21. 18:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Angolbol nem C1, hanem B2 szintű vizsgám van.
2013. szept. 21. 18:26
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link] - és van magyar nyelv is

[link]

Ausztriában nincs tandíj, se felvételi a legtöbb szakon

Németországban attól függ, hogy melyik tartományban van az egyetem... max. 500 euró/szemeszter, és felvételi nincsen

Anglia... hát sztem a kijutás is nehéz... meg ugye tandíj, felvételi...

[link]

[link]

[link]

2013. szept. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm !
2013. szept. 27. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!