Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizők! Ti hogy álltok...

Érettségizők! Ti hogy álltok a szóbelire való készüléssel?

Figyelt kérdés

Én attól félek hogy nem fogok végezni. 2 hét múlva lesz a szóbeli. 125 tételem van amiből kb 65-öt tudok, de már csak 2 hetem van. Kezdek izgulni.

Nektek mennyi tételt kell tudnotok?


2014. jún. 1. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Van 30 emelt töri,60 magyar,meg par angol témakör.


Nagyon szrul állok,semmi motivació.

Töri nagyrésze megy,par magyar meg angol.

2014. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én az írásbelik óta csak az emelt törire tanulok (30) meg az angolra (bár ez az utolsó nem olyan vészes mert már van egy felsőfokú nyelvvizsgám,csak át kell olvasnom a régi témaköreimet,jegyzeteimet). ha ezek lementek,akkor lesz 2 hetem a 40 magyar meg a 20 infó tételre de ezektől nem tartok annyira mert évközben már megkaptuk a magyart és rengeteget már most tudok belőle,csak ismételni kell.


kitartást,érettségizőtársak,már nincs sok hátra! :)

2014. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szarul állok.. A 30 emelt töriből még csak 13at tanultam meg, középszintesekkel meg még nem is foglalkoztam pedig 40 magyar, 15angol, 10 latin :DD .... ja és emelt szóbeli 12-én lesz vagyis 10 napom van még.... a többi meg 18-21között tehát van 4 napom még előtte.... de valahogy már nincs kedvem tanulni :/ de úgy érzem menni fog... hát 12 éve tanulok basszus, és az írásbelik sem lettek rosszak :)
2014. jún. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pont úgy érzem magam, mint az előző válaszoló. Csütörtököm magyar emelt, és hát... Nem bírok már leülni tanulni.

Kitartást mindenkinek, hajrá, mindjárt vége! :) engem ez éltet.

És halljátok, még az időjárás is milyen... Felkelni is kevés kedvem van ilyenkor :D

2014. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

elég szarul:D nekem most szombaton lesz az alkalasságim és ez nagyon leköt, főleg mivel nem csak enyhén szar énekhangról indultam, de most már érzem h van remény:D

nyelvvizsgázni pár hónapja voltam, szóval reménykedem h gyorsan visszajönnek az emlékeim a tételekről.a töri szóbeli tételeket megtanultam többnyire írásbelire, aztán h ebből is mire emlékszem még majd kiderül:D a magyar egy része is megy, de azon még finomítanom kell, ahogy a bioszon is, na meg ott kísérletek is lesznek...

ahogy eddig is, úgy most is az utolsó hétben fogok megszakadni, sosem tudtam hosszabb távon hatékonyan tanulni

2014. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont úgy. Pénteken emelt földrajz, 16+18 témakör, de ha most kéne felelnem... Kb. feléről 3-4 mondatot tudnék kinyögni. A többi tantárggyal meg még egyáltalán nem is foglalkoztam (töri 24 tétel, magyar 20+20 tétel, angol 9 témakör). Egyszerűen nem bírom, leülök olvasni, és 5 sor után úgy érzem, hogy már szétrobbanok és csak aludni akarok egy hétig.
2014. jún. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!