Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizők! Ti hogy álltok...

Érettségizők! Ti hogy álltok a készüléssel/ tanulással?

Figyelt kérdés
Mennyit és miből készültetek eddig? Már csak egy hónap van, hogyan osztjátok be az időt? Mi az amire jobban lehet készülni, mi az amire kevésbé?
2014. ápr. 6. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Matekra gyakorolj a legtöbbet, utána magyar, nyelv, töri. A választottat meg te oszd be, hogy Neked, hogy lenne a legjobb. Ha meg van, akkor no para.
2014. ápr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Törire szánom a legkevesebb időt:Forrás,atlasz=négyes.Angolból középfokúm vagyon,szóval nem aggódom(annyira..:D)Matekból emeltezem,sokan gyakorlok rá már most is.Napi 1-2 óra.Magyarból világéletemben 5-ös voltam,de szerintem lassan elkezdem a költők életét tanulni..:S
2014. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ne bízd el magad a törivel kapcsolatban. Mi is úgy hittük az osztállyal h atlasszal simán összehozzuk akár az 5öst is, de egyáltalán nem sikerültek olyan fényesen. Az atlasz valóban segítség, főleg az esszéknél, de a kis feladatokhoz nem biztos h elég. Parázni persze nem kell, de azért készülj rá, ha jó eredményt szeretnél. Sok sikert!
2014. ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendben,köszönöm szépen a tanácsot!;))
2014. ápr. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!