Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ECDL vizsgáért adnak többletpo...

ECDL vizsgáért adnak többletpontot felvételikor?

Figyelt kérdés
Középszintű 5-ös informatika érettségit szeretnék ECDL vizsgára váltani, és érdekelne, hogy egyetemre való jelentkezésnél adnak-e többletpontot érte. Előre is köszi

2014. jún. 1. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2014. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fölösleges beváltani, csak 5ezer pénzt kidobsz az ablakon.
2014. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát az tényleg fölösleges. Én is kiváltottam és azóta a fiókban porosodik. Arra jó, hogy van egy papírom. Még ezt a kérdést nem olvasta, el is felejtettem, hogy nekem olyan is van. xD De tényleg. Már nem is emlékeztem rá.

Persze ha valami titkárnői állásra mész, vagy ahol kérnek excel meg word tudást és annyi a munka, ott jó, mert tudod bizonyítani. De máshol fölösleges. Én is csak azért csináltam mert nálunk nagyon erőltették.

2014. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem adnak többletpontot, de váltsd ki szerintem.

Én még a tizedikes tanévem végéig letudtam az ECDL-t, 11. év elején kaptam meg.

Nemrég jelentkeztem egy állásra, és mikor megtudták, hogy van ECDL-em, nem mondták, hogy felesleges, sőt. És nem titkárnőnek jelentkeztem.

Sokszor van olyan helyzet, hogy két azonos képességű (papírokra gondolok) jelentkezik egy állásra. A kettő közül azt veszik fel, akinek valami plusz papírja is van - ha ez az ECDL, akkor azt.

2014. jún. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen váltsad ki, ha csak pár ezer forint az egész. Ez nem tétel, cserében lesz plusz egy sor az önéletrajzodban.
2014. jún. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ECDL vizsgám és sajnos nem ér pontot a felvételinél. Ezt én is sajnálom.

Szerintem azért érdemes lenne kiváltanod, mert nem lehet tudni, hogy mit hoz a jövő. Ahogy az előttem válaszolók is írták, bármikor szükséged lehet rá. Lehet, hogy egy állásra való jelentkezésnél előnyöd lesz, hogy van ECDL bizonyítványod. Az önéletrajzban is jó, ha beleírhatod, hogy van.

2014. jún. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, úgy döntöttem kiváltom!
2014. jún. 4. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!