Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes nekiállni 2...

Hogyan érdemes nekiállni 2 héttel szóbeli előtt a tételeknek?

Figyelt kérdés
Nulla tudással? és 40% szóbeli kéne...
2014. jún. 2. 12:49
 1/5 anonim válasza:
100%
Ez valahogy engem is erdekelne :D nalam mar az asztalon van, de hiaba tanulom nem mrgy, hiaba olvasom hangossan ugysem. Pedig evkozben ment. Bizom benne,h.majd ha itt az ido eszembe jut valami. Sok sikert :) 18/l
2014. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Neten vannak fenn készen, ha még meg sincsenek, osztálytársakat fizetheted le csokival esetleg, és minnél kreatívabban, aktívabban nézd át a tételeket. Olvasd hangosan, magyarázd a macskának/nagyszülőknek, rajzolj mellé ábrákat, amik segítenek, más sorrendben nézd át őket minden nap.
2014. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én tavaly igy tanultam. Habár nem 40% volt a cél hanem a minél jobb eredmény, de az idő hasonló volt.

Ami fontos tárgy számodra azokat jobban tanuld mint a többit.

Egyébként meg kb 4 tétel egy nap. Minden tárgyból 1, és akkor megleszel.

Ha csak 40% a cél akkor elég felületesen tanulni. Elolvasod, felmondod magadnak, aztán tovább mész ugyanigy. Nekem ez vált be.

2014. jún. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első hozzászóló: nekem már az írásbelik óta ott van de még csak 1-2t tanulgattam..:D lehet október lesz belőle..:S
2014. jún. 2. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

30 tételt meg lehet tanulni egy nap kettesre, csak neki kell ülnöd és seggelned. Nem félrenézni, meg facebookolni, meg takarítani. Csak tanulni.


Elég egyszerű egyébként rávenni magad, gondolj arra, hogy beáldozol 2-3 napot, és utána ott van az egész nyarad szabadon.

2014. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!