Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angolból emelt szinten érettsé...

Angolból emelt szinten érettségizők! Megvan már a pontszámotok, és ha igen, mennyi?

Figyelt kérdés
Ha nem, milyen eredményre számítotok? Nekem 98 pont lett a 120-ból, a hallás utánin buktam 12-t, a maradék 10 a másik 3-ból ment el. Egy katasztrófa volt az a listening...

2014. jún. 2. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pont most mentem be érte, 111 lett, a levélnél nem igen értettem, hogy miért vontak le 2 pontot (a 2 levélben volt 3 hibám összesen, és az egyik nem is az xD) A listening-nél én még szerencsés voltam, de tényleg katasztrófa volt... Hajrá a szóbelihez, azzal szépen fel lehet húzni :D (én egyébként egy ponttal számoltam magamnak többet, azzal amit a levélnél veszítettem xD)
2014. jún. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
111? Jesszusom, az szép... persze a pontszámhoz elég lesz nekem ez a nyolcvanvalahány százalék, de nem vagyok magammal megelégedve...
2014. jún. 3. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért szerencsém is volt azzal a 111 ponttal. Nagyon közel ültem a magnóhoz, olyan fél-egy méterre xD ott még pár szó kivételével érthető is volt (a haunting-ra valami értelmetlen motyogást értettem, majdnem leírtam, de nem hiszem, hogy értékelték volna :) ) Mondjuk ahogy tanárnőm mondaná (ma kicsit beparáztam és panaszkodtam neki xD) "mindenkinek rossz lett"... Engem csak is ez 'nyugtat' meg kissé...

(első voltam :P)

2014. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 111 lett:) Gratulálok mindenkinek:)
2014. jún. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
gratulálok :)
2014. jún. 3. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!