Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most, hogy megvolt a betekinté...

Most, hogy megvolt a betekintés: kinek milyen az emelt történelem és magyar?

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 17:20
 1/9 anonim válasza:
Csak töriből emelteztem.... 55 pont.. :/ nagyon bízom a szóbeliben... Neked?
2014. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is elszúrtam, nekem csak 54 pont, és így lett ugye 60%. A szóbeliben én is reménykedem, hogy jó lesz. Mikor mész? :)
2014. jún. 4. 01:33
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem 53, de fellebbeztem egy feladat miatt. nekem igazából elég ennyi, de csalódott vagyok, h ennyivel nehezebb volt a tavalyinál. örülnék, ha sikerülne 5-öst szerezni szóbelivel. én szombaton megyek
2014. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Jövő csüt., 12én megyek... :/
2014. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Kérdező Te mikor mész törire?
2014. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ma; vagyis hetedikén. Most ahogy nézegettem a tételeket, elfogott a félelem, hogy úristen, semmit nem tudok, de ez általában így van, tavalyi érettségik előtt is ezt éreztem, aztán jók lettek. Igazából az a bajom nekem, hogy vizsgák előtt sose tudok aludni. :( Nem tudom, ez miért alakult ki.


Mindig próbálok lefeküdni időben, de egyszerűen egész éjjel forgolódom. Írásbeli előtt ha aludtam fél óra-órát, akkor sokat mondok.

2014. jún. 7. 00:17
 7/9 anonim válasza:
Nyugi menni fog!!! :) próbálj meg aludni, akkor könyebben fog menni hnap a vizsga! Gondolj arra h ezzel is segítesz magadnak! Sok sikert!!! Majd írd meg mit húztál meg h milyen volt! Hajrá! :)
2014. jún. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Na, túl vagyok rajta! :) A spártai államot húztam, és szerintem nem lett rossz! :)


Mindenkinek, akinek még hátra van... kitartást és sok sikert! Ha van kedvetek, Ti is írjátok majd meg, milyen lett. :)

2014. jún. 7. 14:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 83 pont lett :) Nagyon örültem neki, de még így is izgulok az emelt miatt, jó lenne nem lerontani. 11-én megyek.
2014. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!