Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mivan akkor, hogyha kimutatják...

Mivan akkor, hogyha kimutatják, hogy allergiás vagyok olyan anyagokra amelyekell foglalkozni fogok? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés
Grafikusnak fogok tanulni és mikor voltam alkalmassági vizsgálaton, és elmondtuk, hogy allergiás vagyok egy csomó mindenre, de azt nem tudjuk, hogy azokkal az anyagokra allergiás vagyok-e amelyekkel majd a toviábbiakban foglalkozni fogok, és elküldtek bőrtesztre, e még nem jöttek meg az eredmények és mivan akkor hogyha allergiás vagyok azokra az anyagokra?? Akkor nem vesznek fel vagy mi?? És ha nem vesznek fel akkor az iskolák sorrendjében a második helye kell mennem?? Semmit nem tudok! Anyával is tanácstalanok vagyunk! Kérlek segítsetek! Légyszives normális válaszokat adjatok köszönöm!

2014. jún. 3. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is allergiás vagyok rengeteg mindenre és festek meg rajzolok rendszeresen, eddig olyan problémám volt csak ezzel, hogy volt amikor viszketett az ujjam, amikor belenyúlva a festékbe festettem. Közben meg olyan egyetemen tanulok, ahol kémiai laborban is van gyakorlat, már derült ki, hogy ott is allergiás vagyok sok dologra de az se okozott különösebb gondot, de nem fogok ilyen helyen dolgozni.



Grafikusi szaknál, nem kerülsz olyan szinten érintkezésbe az anyagokkal, hogy az gondot kéne okozzon, max. ha festékszórózol.



MKE-re fogsz menni?

2014. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!