Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az osztályozó vizsga érdemjegy...

Az osztályozó vizsga érdemjegye beleszámít a felvételibe?

Figyelt kérdés
Középiskolás tanuló vagyok, csináltam németből egy osztályozó vizsgát, ami ötös lett. A felvételinél akkor olyan mintha idegen nyelvből meg lenne a maximális pontszámom?

2013. szept. 29. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Na tisztázzuk a dolgokat. Hányadikos vagy? Ha ez az osztályozó 11.-es vagy 12.-es anyagból van, akkor igen, ez beleszámít a felvételibe. De ez még édes kevés ahhoz, hogy max pontszámod legyen bármiből is. Ahhoz a másik év végi eredményednek is ötösnek kell lennie, meg az sem árt, ha a többi kötelező tárgyból is ötös lettél/leszel, különben lehet, hogy duplázással fogsz jobban járni, és akkor egyáltalán nem fog számítani ez a jegy.
2013. szept. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az érettségi jeegye fog beleszámítnai.

Azért csináltad az osztályozót, hogy mehess érettségizni, nem?

2013. szept. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jav. érettségi
2013. szept. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikor fogsz majd érettségizni?
2013. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most vagyok 13.-os, előrehozott érettségit csinálok most októberben németből, azért kellett az osztályozó. És mivel az ötös lett, ezért olyan mintha ez lenne az év végi jegyem németből, ami 10 pontot jelent a felvételinél, ha jól tudom. Tehát nem kell aggódnom ha mondjuk angolból 4-es leszek év végén, mert németből viszem idén a max pontszámot, igaz?
2013. szept. 30. 15:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Előrehozott ?
2019. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Előrehozott.


De már azóta mesteren vagyok, szóval már azt se tudom mi volt az osztályozó vizsga :D

2019. febr. 18. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!