Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minden esetben az emelt...

Minden esetben az emelt szintű érettségit kell számítani továbbtanulásnál? Van valamilyen alternatív megoldás?

Figyelt kérdés

Lelkileg teljesen össze vagyok törve, mert egy noname vidéki iskolába jártam, ahol a tanárok azon voltak, hogy "csak a kettesed legyen meg". Az emelt szintű érettségimre teljesen egyedül készültem fel, segítség nélkül. Sajnos magántanárra sem volt pénzünk.


Azt gondolom, hogy nem sikerült jól. Még a 45%-ban is kételkedek, de egyelőre nem vitt rá a lélek arra, hogy megnézzem az eredményt. A szóbelim pénteken lesz, rengeteget tanultam rá.


Egyedül az fáj az egészben, hogy az összes többi érettségim remekül sikerült, de a szakra, amelyet megjelöltem, kötelező az emelt szintű akármi. Úgy érzem, hogy tehetséges vagyok és szorgalmas. Nem akarom az egész életemet egy ilyen banális dolgon elbukni.


2014. jún. 4. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy rosszul sikerült!:(

Igen, ha arra a szakra kötelező az emelt akkor oda azt számítják. Remélem jó lesz a szóbelid , szurkolok!

Amúgy én is pénteken megyek töriből.

2014. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én nem töriből megyek, de nekem is sok sikert kívánok. :)
2014. jún. 4. 18:51
 3/3 A kérdező kommentje:
emm helyett dé betű
2014. jún. 4. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!