Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sikertelen szintemelő vizsga...

Sikertelen szintemelő vizsga esetleg megakadályozhatja a felvételi eljárást? Tehát hogy automatikusan nem engednek továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Van egy jó középszintű informatika vizsgám és megcsináltam ez évben a szintemelőt. De nem lett olyan az írásbeli amivel több pontot vihetnék tovább, szóval nem tanultam szóbelire. Ha megbukom szóbelin, vagy nem megyek el, akkor lehetséges hogy nem tanulhatok tovább??

2014. jún. 5. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egyszer már van egy érettségi vizsgád, akkor úgy mégis miért lenne bármilyen hatással a felvételire egy másik, ami nem is kötelező?! Kivéve persze, ha az adott szakon kötelező az emelt, de ez most nem áll fenn. És úgy mégis honnan a fancból tudná meg a felvi, hogy te nem mentél el? Kémeket küld ki az iskolába? Istenem...
2014. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jól van na :D! Csak megijedtem, hogy nehogy valami vonzata legyen ennek a dolognak.
2014. jún. 5. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!