Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy néz ki az emelt biológia...

Hogy néz ki az emelt biológia szóbelijének A tétele?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy ilyen leírást találtam: " Az A) feladat: Gyakorlati feladat: laboratóriumi vizsgálat (a tételek 50%-a) vagy fajismerethez kapcsolódó feladat (a tételek 50%-a).", és ennek ellenére még egy olyan szóbeli vizsgatételt sem találtam sehol,ahol az A altételben gyakorlati feladat lett volna. Mindenhol csak egy téma kifejtéséről beszélnek.

Most akkor mire számítsak? Tanuljam a laborgyakorlatokat vagy hagyjam őket békén?



#érettségi #szóbeli tételek.
2014. jún. 9. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
tavaly voltam biosz emelten, így már nem rémlik, keverem az A és B tételt, de az egyik egy sima anyag, kérdésekkel, tiszta elmélet, bár sokszor ezek is eléggé összetettek, a másik pedig egy cikk, vagy kísérlet leírása, és azzal kapcsolatban vannak elméleti kérdések, és egy kis szövegértés van benne, ergo szerintem felesleges annyira a lab.gyak-at tanulnod, inkább a tk-eket
2014. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönet! :)
2014. jún. 10. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Az A tétel a kifejtős a B tétel pedig kisérletelemzés vagy vmi cikk elemzése de ahhoz is vannak kérdések megadva,konkrét gyakorlati feladat nincs emelten, közepen lehet pl. vérnyomásmérés v vmi egyszerű

"A" tételben van kb 3-4kérdés ami egy adott témához kapcsolódnak, ezeket kell neked kifejteni is összefüggően elmondani ,szal mindent kell tudni:)

2014. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!