Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű biológia szóbelih...

Emelt szintű biológia szóbelihez tudtok jó mintafeladatokat/mintatételeket ajánlani?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy milyen feladattípusok vannak és hogyan működik maga a vizsga. Elmagyarázták, hogy hogyan néz ki egy tétel és mit kell vele csinálni. A baj az, hogy eddig még konkrétan eggyel sem találkoztam.


Tanultam rengeteget, de azért nem ártana kicsit felmérni hogy általában milyen típusú kérdések vannak. Például bele kell-e mennem nagyon a hámszövetek felépítésbeli, működési, elhelyezkedési típusaiba, vagy elég egyszerűen az általános tulajdonságok ismertetése? Kell-e tudnom a kromoszómamutációk típusait jellemezni, vagy az is elég, ha tudom, hogy egyáltalán van ilyen? És még ehhez hasonlók..


Brrr.. kedden lesz az éles vizsga, úgy várom már! :) Vége a sok aggódásnak a biosz miatt. És akkor már csak magyar, töri, kémia és német..


Szóval nagyon megköszönöm, ha valaki tud használható mintafeladatokat küldeni, mert ezzel legalább kicsit rutinosabbnak érezném magam.



2014. jún. 5. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:
130 tétel biológiából könyv A és B tételek de valamelyik oldalon van fent egy mintatétel is.
2014. jún. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!