Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológia emelt szóbelin...

Biológia emelt szóbelin vannak elvégzendő laborgyakorlatok, vizsgálatok?

Figyelt kérdés

Ti találkoztatok-e olyan tétellel,amiben mikroszkópos vagy más gyakorlatot kellett elvégezzetek?

Az a problémám, hogy a vizsgaleírásban ez áll: " Az A) feladat: Gyakorlati feladat: laboratóriumi vizsgálat (a tételek 50%-a) vagy fajismerethez kapcsolódó feladat (a tételek 50%-a).", és ennek ellenére még egy olyan szóbeli vizsgatételt sem találtam sehol,ahol az A altételben gyakorlati feladat lett volna. Mindenhol csak egy téma kifejtéséről beszélnek.

Most akkor mire számítsak? Tanuljam a laborgyakorlatokat vagy hagyjam őket békén?



2014. jún. 9. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most voltam bioszon, és tudtam ilyen nincs benne. Középszinten szokott, de azt meg ki lehet váltani a projekttel, ha jól tudom.
2014. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem, örülnék neki, ha nem lenne gyakorlat...

Köszi

2014. jún. 9. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs gyakorlat. Bár ezt a kérdést az utóbbi 2 hétben legalább 3-szor feltették egyébként.
2014. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elhiszem, de így sokkal gyorsabb,mint visszaolvasni az utóbbi két hét biológia szóbelivel kapcsolatos kérdéseit...

Köszi!

2014. jún. 9. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
Tudod, erre van a kereső. Felül találod..
2014. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!