Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem megyek be előrehozott...

Ha nem megyek be előrehozott angol emelt érettségire, attól következőleg probléma nélkül megpróbálhatom újra?

Figyelt kérdés

Az emelt angol írásbelim nem sikerült túl jól (bár rosszul sem), de sajnos már épp nincs esélyem az ötösre, pedig továbbtanuláshoz az kellene, tehát ígyis-úgyis újra fogom próbálni, így feleslegesen nincs sok kedvem bemenni a szóbelire.

Kérdés: ha most nem megyek be szóbelire, érhet-e valamilyen hátrány, illetve gond nélkül megpróbálhatom újra, vagy megcsinálhatom gond nélkül a javítót?


Előre is köszönöm a kérdéseket!



2014. jún. 9. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
A rendes érettségi idején vagy utána bármikor tehetsz javítót vizsgát, nem lesz belőle hátrányod.
2014. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

ezt sajna akkor buktad, fizetned kell érte...

a közepet raknál, akkor jövőre ingyen mehetnél emeltre, de így fizetni kell érte

10-20e között

2014. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2014. jún. 9. 18:47
 4/11 A kérdező kommentje:

Sajnos muszáj lesz jobbat csinálni, a pénz ez esetben mindegy, túl lehet élni, főleg ha továbbtanulásról van szó.

A lényeg, hogy ha újra próbálom, az attól nem lesz kevesebb, rosszabb.

Köszönöm a választ!

2014. jún. 9. 18:50
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Bonyolultnevű társamnak ne köszönd, csak nekem: információit tán a piacról szerezte, de a kormányrendeletből biztos nem. Az első javító ingyenes, akármilyen szintre mész.
2014. jún. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És hogyha nem jelenek meg a szóbelin, az egész érettségit a részemről nem veszik semmisnek?
2014. jún. 9. 18:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "az egész érettségit"? Az angol érettségit. Az bukás, azért lehet egyszer ingyen javítót tenni. A többi tárgy érettségijeihez semmi köze.
2014. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mármint persze, csak az angolra értettem. Úgy értettem, hogy ha nem jelenek meg, akkor az angol érettségit a meglévő pontokkal (amit az írásbelin értem el) könyvelik el, vagy totál semmisnek veszik?
2014. jún. 9. 19:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Az írásbeli elvész, újra kell írni.
2014. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm!

Lényeg, hogy nagyot nem bukok vele, hisz úgyis újra akartam csinálni.

2014. jún. 9. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!