Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha csak 8 általános iskolai...

Ha csak 8 általános iskolai végzettségem van, az állam felnőttképzésen is finanszírozza az első szakmám megszerzését?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok.Családi körülményeim miatt nem volt lehetőségem "továbbtanulni". Most már lenne lehetőségem felnőttképzésen indulni,mivel nincs szakmám sosem tudtam sehol elhelyezkedni. Úgy tudom az első szakma megszerzését finanszírozza az állam.Ez csak a nappali képzésre érvényes, vagy magáncégeknél is érvényes?
2014. jún. 10. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fogod elhinni, de a legegyszerűbb megoldás, hogy amikor eldöntötted minek is akarsz tanulni, akkor megkeresed az adott városban elérhető oktatásokat és a szimpatikus választottat felkeresed és megkérdezed hogy működik. Ugyanis, hiába fizeti az állam az első képzés költségét, attól függetlenül nem minden intézményben él ez a lehetőség.
2014. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak képzések, amikhez elég a befejezett általános

suli

2016. szept. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már ha nem "tanfolyam"
2016. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már rég leszoptad
2016. okt. 1. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!