Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha ma állok neki az éretségira...

Ha ma állok neki az éretségira tanulni (16. -a), akkor van még rá esélyem?

Figyelt kérdés
magyar, töri, nyelv

2014. jún. 10. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a képességeidet, de nem lehetetlen. Az más kérdés, hogy nem jeles szinten, de ennyi idő alatt, intenzív tanulással át lehet menni.


Kidolgozott, előkészített anyagra szükség van.

2014. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen
2014. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

simán.én is most állok neki, de azt azért tegyük hozzá h 60-70 %ban már megtanultam a tételeket írásbelire(biosz, magyar, töri, angol) de holnap fogok igazán belehúzni, mivel eddig az alkalmasságira készülés kötött le leginkább..

szóval te is fogj neki, hajrá:):D

2014. jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok, tiéd ebben az évben az 5000. ugyanilyen kérdés ugyanennyi háttérinformációval!

Mit szeretnél hallani?

Biztassunk, hogy persze, menni fog, vagy nyugtassunk meg, hogy már fölösleges, úgyis megbuktál, vagy nyugtassunk meg, hogy a stranddal jársz a legjobban, mert minden hülyét átpasszíroznak, és nem kell tanulni semmit? Azt fogom írni, amit hallani szeretnél...

2014. jún. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kezdtél volna neki előbb...
2014. jún. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert ugye az elmúlt egy hónap nem volt elég arra, hogy nekiülj tanulni? Naneeeee...
2014. jún. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lusta voltam es csak halogattam :(
2014. jún. 11. 13:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat én még a tételeket dolgozom ki, már nincs sok hátra. Bár én érzek magamban képességet, hogy megtudjam tanulni a szóbeliig őket. Nekem 24-től kezdődik a szóbeli.

Az meg sokat segít ha az ember saját maga dolgozza ki a tételeket, mert amikor a tanulásra kerül sor könnyebben fog menni.

2014. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!