Pénteken ballagás?

Figyelt kérdés

Pénteken lesz a ballagásom (általánosból) és mint mindenki én is mondok két szöveget ( nem vers ) tudni tudom fejből de rettenetesen félek a sok embertől. legalább 400 diák és még legalább ennyi felnőtt lesz ott.

szerintem amikor én jövök és rá nézek a sok emberre ott helyben összesek, de komolyan :S Veletek is ez volt? Hogy csináljam? Segítsetek lécci :)???



2014. jún. 11. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne a 400 emberre koncentrálj, ők csak díszletek. Vagy szúrj ki egy embert a tömegből, és neki mondd, lehet akár ismerős is, vagy csak egy szimpatikusabb pofi. Vagy egyáltalán ne őket nézd, ha a távolba nézel, elnézel a fejük fölött, a nézőközönség nem fogja tudni, te viszont nyugodtan figyelmen kívül hagyhatod őket. Menni fog, az első három szó után belelendülsz. Én izgulós létemre egész életemben konferáltam, műsort vezettem, narrátorkodtam, soha nem a sok embert figyeltem, csak magamra befelé. Utána szinte mindig volt, aki megkérdezte, hogy "Láttál? Ott ültem a negyedik sorban." Nem, nem láttalak, mert egyáltalán nem oda figyeltem.
2014. jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!