Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha beleszerettem az osztálytársamba, de pénteken ballagás van?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban, akit egy ideje szeretek. Viszont ő nem vonzódik egyáltalán hozzám. Próbáltam közeledni hozzá, de észrevettem, hogy ő nem vonzódik hozzám, nem viszonozza az érzéseimet. Nagy ritkán találkozok vele hazafele, ilyenkor egész jól elbeszélgetünk, viszonylag jóban is vagyunk, de látom, hogy nem vonzódik hozzám. Arra gondoltam, hogy a ballagáskor elmondom neki, így legalább egy kicsit megnyugodok, és ő is tudni fogja, mit érzek. Ezután már úgyis csak az érettségi találkozónkon fogunk találkozni, addigra meg már elmúlik az érzés. Úgy érzem, el kell mondanom neki, mert nagyon szenvedek, szerintetek jó ötlet?

2013. ápr. 28. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd el. Ha visszautasit is, legalabb elmondtad. De lehet, hogy igent mond. Sok sikert!
2013. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

háromszor is le írtad hogy nem vonzódik hozzád -.-

akkor mi az isten csodára vársz ?

2013. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy osztálytársnőm akivel 5ik éve elejétől (akkor vonták össze az osztályokat) 8ik év végéig masszivan ellenségeskedtünk.

Aztán mi is kb egy két héttel a ballagás elött lettünk összezárva és akkro minden hülyeséget vágtunk egymás fejéhez aztán történtek ott elég erotikus dolgok is.

Utána még kb két három hétif volt suli de ugyanugy megtartottuk a fél teremnyi távolságot. Nem vagyunk most roszban, de legjobb baártok sem vagyunk. :)


Szerintem nálato kis ez a helyzet. Bepánikolsz, hogy most látod utoljára és ilyenkor felerösödnek bizonyos érzelmek.

2013. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha jobb lesz a lelkednek, akkor nyugodtan. Legalább nem fog mardosni, hogy mi lett volna, ha... Sok sikert, aztán írd meg h mivolt! ;)
2013. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a biztatásokat.

Második:

Igazad van... Csak hát ugye ritkán tudunk kettesben lenni, régóta is voltunk, nem tudtam elmondani neki. Az iskolában meg mindig a barátnőivel beszélget.

2013. ápr. 28. 19:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondd el neki! Nincs rosszabb annál, ha benned marad az az érzés, hogy mi lett volna, ha…

Ha nem is mond igent, le tudod zárni majd magadban a dolgokat, és nem maradsz kétségek között. Könnyebb lesz a felejtés.

2013. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!