Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan írjam meg a kérvényt?

Hogyan írjam meg a kérvényt?

Figyelt kérdés
megbuktam, nem tudok hova lebukni mert központilag megszűnt az osztályom.10.-es vagyok 9.-be kéne mennem. ma voltam a titkárságon megkérdezni hogy mi lesz most. azt mondták már nem vagyok tanköteles és nem tudok lebukni csak 9.be de nem kötelesek engem felvenni így írnom kell egy kérvényt és eldöntik de nem garantálják. ha nem tudom elintézni mi lesz velem? tudom hogy nem most kellett volna ezen elgondolkoznom,de nem gondoltam volna hogy ilyen súlyos a helyzet..

2014. jún. 11. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha pótvizsgán átmész, akkor nem buksz meg.
2014. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

automatikusan megbuktam mert 3-nál több tantárgyból :(

hogyan írjam meg a kérvényt hogy maradjak? segítsetek... :(

2014. jún. 11. 17:38
 3/5 anonim válasza:
Szia! Ugyanebben a helyzetben vagyok vagyis én csak egy tantárgyból buktam. Én ha nem megyek át a pótvizsgán(matek) mehetek kilencedikbe. Fogalmam sincs mit tehetnék......Nagyon durván lesokkolt. Azon az órán amikor mondták, hogy kit hanyasra zártak iszonyú gyomoridegem volt és majdnem összehánytam magam....Azóta ha emberek közé megyek félek tőlük.....mindenkitől...én leszek a család szégyene mert nálunk még senki sem bukott csak én. Ez az érzés széttép belülről.
2014. jún. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem is ez van.. :/ de már nem vagyok tanköteles... azt mondta a tanárom jobban járok ha elmegyek dolgozni mellette tanfolyam és később meg estin érettségi. mi a véleményetek erről?
2014. jún. 14. 08:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj át másik suliba, az nem létezik, hogy nem vesznek át sehova.
2014. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!