Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » S. O. S. Igaz, hogy ìgy...

S. O. S. Igaz, hogy ìgy az egész testnevelés érettségi érvénytelen?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm azt mondta,hogy ha az egyik gyakorlati feladatért 0 pontot kapunk (pl.kötélmászás) , akkor automatikusan 0 pont az egész érettségi és szóbelizni sem lehet... Ez igaz??

2014. jún. 11. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, ez hülyeségnek tűnik. Minden érettségire érvényes, hogy vizsgarészenként külön 12%-ot kell elérni, viszont a kötélmászás nem vizsgarész. A gyakorlati az meg a szóbeli.


Itt a vizsgaleírás, ebben kéne lennie, ha lenne ilyen szabály, de nincs: [link]

2014. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez nem igaz,én is tesiből érettségizek,mindegyik jól megy,de elég lassú vagyok így 60 m-es futásnál biztos 0 pontom lesz,a tesi tanárom mondta hogy emiatt nem kell aggódjak
2014. jún. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Ha tavaly óta nem változott a rendszer akkor nem igaz ez az állítás mert van egy ismerősöm akinek nem sikerült egy feladat, már nem emlékszem mi volt, arra kapott nulla pontot és mégis erős 3 as érettségije lett.
2014. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Habár úgy látszik, a kérdezőt nem is érdekli az egész, csak kérdezni volt SOS.
2014. jún. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm !!


Nyilván érdekel,azért kérdeztem. Pénteken megyek

2014. jún. 17. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!