Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az érdekelne, hogy megteheti-e...

Az érdekelne, hogy megteheti-e a tanár, hogy nem enged pótvizsgára?

Figyelt kérdés
Nálunk tesi helyett, mivel nincs tornaterme az iskolának úszás van 2 tesi helyett és 1 tesi óra. nagyon szégyenlős vagyok egyszer sem úsztam év közben de tesizni tesiztem.igazolást volt 1 hónapunk hogy vigyünk hogy víziszony,klórallergiánk van vagy stb. nekem egyik sincs így nem kaptam igazolást. Elmentem osztályozó vizsgára és a tanár elkezdett oltogatni, ezért miután két hosszt végig mentem bementem az öltözőbe mert elkezdtem sírni. Majd bejött és azt mondta, hogy ez bukás és nem mehetek pótvizsgára. Ezt valóban megteheti?

2014. jún. 4. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha megbuktál, javító vizsgát (nem pótvizsgát) tehetsz. Ez a záradék van beírva a bizonyítványba is. De ezt nagyon elszúrtad, ha úszni kell, akkor úszni kell.
2014. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
de buta vagy
2014. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

A javítóvizsgától nem tilthat el, de ott is úszni kell majd...

Mi az, amit szégyellsz? Meglátja a tanár, hogy van lábad?

2014. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lesz már vége ennek a #&@°/=! rendszernek, ahol osztályozzák a testnevelést?! Valóban nem tilthat el a javítóvizsgától. Ott elrontottad, hogy nem vittél év elején igazolást, de nem fogja megérteni, hogy miért nem akarsz úszni, ezt csak az érti meg, aki maga is átéli (tudom, nem segít a helyzeteden, de én értem). Gondolom, nem olyan fajta, akivel alkudozni lehetne, hogy valami más feladatot végzel úszás helyett, de talán megér egy próbát.
2014. jún. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ma beszéltem tanárommal és azt mondta, hogy úszásból nincsen pótvizsga ezért ha megbukok évet kell ismételjek...
2018. ápr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!