Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emberek! Mennyi tanulás...

Emberek! Mennyi tanulás szükséges ahhoz, hogy egy történelem szóbelin elérjek 50pontot a 60ból? Tanultam rá de bemagolni nem tudom, és nem tudok egy tételt sem elmondani úgy, hogy ne hagynék ki belőle valamit. Mennyire szigorú ennek a pontozása?

Figyelt kérdés
Attól is tartok, hogy nem tudom végig beszélni a 15percet. ha a lényeges dolgokat elmondom van esélyem az 50pontra?

2014. jún. 12. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyi forrást adnak, hogy nem nagyon kell rá tanulni.
2014. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell 15 percet végigbeszélni. Ha 8 perc alatt elmondod, akkor annyi. Amit kihagytál, arra rákérdez a tanár. Hogy mennyire szigorú a saját tanárod, azt te jobban tudod, mint mi, de az érettségin kevésbé szoktak szigorúk lenni, már ha nem utálnak téged kifejezetten.
2014. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sokan modják, hogy sok a forrás, de gondolom ha elmondom a forrást abból nem szedek össze 50pontot. de annyira nem vagyok jo töriből azért érdekelne, hogy nektek miylen tapasztalataitok vannak, ki mennyit tanult és hány pontot szerzett?
2014. jún. 12. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, én elmondtam a forrást, aztán 91 %-ra javítottam a 87-88 %-os írásbelimet…
2014. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor ez azt jelenti, hogy kb 55 pontot értél el azzal, hogy elmondtad a forrást ?:O ez meglep
2014. jún. 12. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!