Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért kérdezték meg emelt...

Miért kérdezték meg emelt szóbelin?

Figyelt kérdés
Matematikából voltam emelt szintű szóbelin és tőlem is és az előttem vizsgázóktól is megkérdezték, hogy hova szeretnénk továbbtanulni. Ezt nemigazán értettem, mert már voltam emelt szintű szóbelin egy másik tárgyból, ahol semmit sem kérdeztek rólunk.

2014. jún. 12. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos látták, hogy nagyon megy, és csak kíváncsiak voltak, hogy mik a terveitek az emelt matekkal.
2014. jún. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából egyikünknem sem ment annyira nagyon, nem voltunk rosszak, vagy katasztrofálisak, de nem éreztem magam a maximumon.
2014. jún. 12. 18:23
 3/10 Arneal ***** válasza:
Nekem annó azt mondták ez csak ilyen bemelegítő kérdés, hogy oldja a feszültséget...aztán persze ki tudja.
2014. jún. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahogy Arneal mondja, feszültségoldás volt a kérdés célja.
2014. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Es amugy hova mesz? :)
2014. jún. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De a végén kérdezték meg mindenkitől, mikor befejeztük a feleletet. Egyébként a KRE-BTK pszichológiára szeretnék bejutni
2014. jún. 12. 19:07
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Csak kíváncsiak voltak, hova szeretnétek menni
2014. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én emelt törin voltam tegnap és tőlem is megkérdezték, és mivel töritanár szeretnék lenni így hatalmas mosollyal az arcukon sok sikert kívántak. Nem nagyon akartam elmondani, mert féltem h nyalizásnak tűnhet, de ha ez az igazság miért ne "vallhattam" volna be?! :))
2014. jún. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
emelt matek szóbelin, azt mondtad, hogy BTK-ra akarsz menni :D ez jó. xd
2014. jún. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es! A pszichológiára elfogadják a matematikát!
2014. jún. 13. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!