Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tegnap Fizika szóbelin emelten...

Tegnap Fizika szóbelin emelten a 20 perc maximális idő helyett 15 percet beszéltem. Mindent elmondtam, mindenre kitértem, kérdeztek, egyet, válaszoltam, nem volt több kérdés. Kaphatok levonást?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyit? Jófejek voltak, szerintem szóltak volna ha valami gáz van, előttem lévőknek szóltak, nálam meg bólogattak..
2014. jún. 7. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, akkor biztos jól sikerült
2014. jún. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly matek emelt szóbelin csak kb. 10 percet beszéltem, még csak nem is kérdeztek semmit, de max pontos lett. Szerintem ezért nem szokás pontot levonni.
2014. jún. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jajj de jó nagyon örülök! Koszonom!
2014. jún. 7. 08:52
 4/7 anonim ***** válasza:

én anno irodalomból 10 perc alatt elmondtam a feleletet, a tanár nem kérdezett vissza, végig csak bólogatni tudott, és látszott rajta hogy odáig van az örömtől mert olyan dolgokra is emlékeztem az óráról amiről nem hitte hogy bárki is megjegyezte.


nem kell agódni, azért nem tudnak levonni pontot mert 20 perc helyett 15 percig beszélt a felelő

2014. jún. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én angolon voltam, gyorsan, pörgősen beszéltem, nagyon jó pontot kaptam, kb. 8 percet voltam bent !! Szerintem te is jó pontot kaptál
2014. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mikről kellett beszélned?

Biztos max pontot fognak adni, ha nagyon bólogattak

2014. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fognak, tőlem sem vontak le emelt matekon. Ha lett volna még kérdésük, azt biztosan feltették volna. Fizika középen már mindenféle randomságot kérdezett tőlem a tanár a fennmaradó időben, mert nemigazán ment a téma, amit húztam..:D
2014. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!