Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van velem, hogy tanuljak?...

Mi van velem, hogy tanuljak? Megőrülöööök!

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van velem, egész nap tanulom a földrajzot és semmit nem tudok! Semmit! Egy rövid fogalmat mondogatok fél órán keresztül és nem marad meg! Aludtam éjszaka nem keveset, mégis hulla fáradtnak érzem magam, ideges és feszült lettem, ettől fáj a fejem és szédülök. Már annyit se tudok visszamondani ami eddig ment. És ezen múlik az év végi jegyem nagyon fontos lenne úgy terveztem, hogy nagyon jól megtanulom erre tessék...nem megy és nem tudom mi ez, nem tudom mi van velem. Most mit csináljak? Még van egy oldal amit meg kéne tanulni, de komolyan nem bírom és ez most nem hiszti, én se értem, de nagyon meg vagyok ijedve! Mit csináljak? Valahogy úgy érzem, hogy tudom, de felmondani még se tudnom. Úgy tanultam 3 órán keresztül, hogy kimentem az udvarra, se telefont, se laptopot semmit nem vittem ki, csak a földrajzra figyeltem. De már ott se igazán ment, most meg még rosszabb

15L


2014. jún. 12. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy jó hideg fürdőt! Felfrissülsz, és új lendülettel vághatsz neki. Próbáld meg értelmezni is, amit olvasol, és ne szó szerint mondd vissza, hanem a saját szavaiddal, ebből tudhatod, hogy megértetted-e, avagy sem.
2014. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából semmit nem értek csak magolok (próbálok magolni) fürödtem az előbb, semmivel se jobb.:/
2014. jún. 12. 22:12
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondolom a meleg is rátesz
2014. jún. 12. 22:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor a technikád rossz. A földrajz nagyrészt érthető és logikus, inkább értelmezni próbáld, mintsem magolni, mert ez lesz belőle.
2014. jún. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!